нова історія старого міста..

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » нова історія старого міста.. » Це треба знати.. » Питання||Пропозиції


Питання||Пропозиції

Сообщений 1 страница 25 из 25

1

не соромимося, питаємося/пропонуємо.. адміністрації буде дуже цікаво вислухати ваші ідеї та відповісти на усі питання по форуму чи грі.

0

2

Мені закриті ігрові локації. О_о

0

3

Я пропоную змінити рекламу, а точніше зображення в ній. Знаю, що вам вона, може, дуже сильно подобається, але як на мене, вона не приверне уваги багатьох людей.
Усі будуть приходити, через випадковість, як ось я.
Можна навіть зробити кілька варіантів і піар агенти будуть вибирати кращий.

0

4

Леся Малинівська
якраз збираюся зробити нову. просто це я такий адмін лінивий, що руки ніяк не доходять..

0

5

Анка Княжна
та нічого не лівий, якщо такий проект змогли зробити.
я вас розумію. одній досить складно за всим встигати..)

0

6

Леся Малинівська
дякую. ^///^ слава Богу, вже не одна)

0

7

Анка Княжна
рекламу, доречі, можу зробить, якщо вже ви зовсім запрацювались..)

0

8

Леся Малинівська, о. А хочеться одноразово допомогти, чи стати дизайнером на постійній основі? ~_^ М?

Отредактировано Валь Гуц (2009-12-14 19:51:02)

0

9

Валь Гуц
мені, чесно кажучи, "постійність" це грає ролі. просто хочеться допомогати людям..)
хоча...все ж таки подам заявку.

0

10

а якщо зробити добру справу для російсько мовних гравців? щоб вони по своїм питанням могли звертатися до людини, для якої рідною є російська на російській мові. і з приводу анкети\постів теж

0

11

Софія Шматко написал(а):

а якщо зробити добру справу для російсько мовних гравців? щоб вони по своїм питанням могли звертатися до людини, для якої рідною є російська на російській мові. і з приводу анкети\постів теж

кому треба, до мене по-російськи звертаються і всі проблеми вирішуємо. і, здається, на форумі в інформаційних темах достатньо написано про те, що з будь-якими питаннями можна звертатися до адміністрації. кому легше по-російськи огр.питання вирішувати, той так і звертається. чи ти хочеш, щоб я іще окремим пунктом написала, що питатися можна і треба?

0

12

Анка Княжна
закрили питання

0

13

Мені не подобається наша друга реклама. =.=

0

14

Валь Гуц написал(а):

Мені не подобається наша друга реклама. =.=

якщо чесно, то мені також.. >.> видалила.

0

15

Анка Княжна написал(а):

якщо чесно, то мені також.. >.> видалила.

а мені чомусь навпаки :)

0

16

Анка Княжна
коть, постав мене модератором на півфорума!

у мене пропозиція! давайте зробимо поля інформаційні! а то так несимпатично виглядають посилання на анкети і стосунки у підписі!... можна і вік, і псевдо, і професію/курс/роль вказати, щоб не шукати довго по анкетах хто є хто. (особливо для новеньких корисно)

0

17

і треба написати список персонажів... чи я його просто не бачу?

0

18

Маринка
на яких саме півфорума? ^.^"

ок. зараз займуся полями і списком.

0

19

а можна взяти роль Оксани "Мишки" Ортілецької ? )

0

20

Леона Вишневська
роль вільна, отож... думаю,що можна)))

правда не в тій темі ти питання задала... =_=

0

21

Хелен Джерон написал(а):

правда не в тій темі ти питання задала... =_=

перенесла в тему питань ^.^

Леона Вишневська написал(а):

а можна взяти роль Оксани "Мишки" Ортілецької ? )

як вже написала Хелен, можна. пиши анкету й тоді поміняю тобі нік. ^.^

0

22

дякую...*пішла писати * =))

0

23

Мені створювати нового персонажа чи редагувати анкету Валя? Анкета на нового вже майже готова. >.>

Не бачу, які в академії є факультети. =.= Якщо воно умовно, то хоч які напрямки приблизно.

0

24

навіть якщо нового, то такого ж хлопчика-роздовбайка, як Валь - Імхо

мм.. ну, ми в принципі, ніхто не уточняли який факультет. Просто записувались у різні клуби..

0

25

Валь Гуц написал(а):

Мені створювати нового персонажа чи редагувати анкету Валя? Анкета на нового вже майже готова. >.>

як хочеш ^^
ми раді тебе бачити в будь якому "образі"))

Валь Гуц написал(а):

Не бачу, які в академії є факультети. =.= Якщо воно умовно, то хоч які напрямки приблизно.

як писала Настя, всі "розсортовуються" по клубам...спочатку всі думали, що осн. - це творчість.потім виявилось,що є ще бізнесмени та інформатики...і інша байда в клубах)))

0


Вы здесь » нова історія старого міста.. » Це треба знати.. » Питання||Пропозиції


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно