нова історія старого міста..

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » нова історія старого міста.. » Гостьова » Відгуки та Побажання


Відгуки та Побажання

Сообщений 1 страница 24 из 24

1

...

0

2

ААА...супер на українській мові!!!!
перший раз зустрічаю...
якщо буде час обов'язково зарег.
але у мене з нею проблемно тому, що приквикла до росс.

0

3

надіюсь знайдеться багато охочих грати на цій ролевій))))!!

0

4

малиф), приєднуйся до нас. )
Ми будемо дуже раді. Те що з укр. проблеми - не страшно. Адмін добрий - завжди допоможе і підскаже. ^___^

+1

5

люди, я пишаюся вами - без жартiв. потрiбно бути дуже впевненим у своiх силах, щоб пiйти на створення проекту на мовi, яка, кажучи вiдверто, не дуже популярна на рольових.
хоча, може, це тiльки менi ще нiколи не доводилося бачити подiбнi форуми на украiнськiй?)
дуже прикро, що сама я не здатна пiдтримувати лiтературний рiвень написання... може, коли сорому у мене не залишиться зовсi, тодi i приду.)
а поки що бажаю вам успiхiв, так тримати.

0

6

Ни хрена по украински не понимаю, так что могу сказать одно - удачи вам, ребятки О_о

0

7

хвиля, дякую за відгук. насправді, це вже другий наш проект українською мовою. ^.^ а вимоги наші не такі страшні, як у правилах написано, тому на літ. рівень можеш не зважати. сподіваюся, невдовзі разом пограємо.

О_О, спасибо. ^.^

0

8

Здрасте! Хочу к вам, но увы, по украински могу только слабо говорить, но писать никак нет. Русккие посты не подойдут, да?

0

9

Lima написал(а):

Здрасте! Хочу к вам, но увы, по украински могу только слабо говорить, но писать никак нет. Русккие посты не подойдут, да?

извините, но русских ролок слишком много по сравнению с украинскими, чтобы делать исключение. ^.^

0

10

Чесно кажучи, ідея щодо такого проекту просто вражаюча. Я б сама ніколи в житті не додумалась до такого б (може через те, що в мене вже три рольові і вони забирають всю фантазію). Може моя українська не дуже добра, але чесно кажучи мені все одно. Почуття патріотизму просто не дозволило мені пройти повз вашого форуму.
Хочеться побажати вам успіхів і сказати, що на мене ви завжди зможете покластись. Я людина творча й дуже віддана усьому, що потребує чиєїсь допомоги, а головне, що всі життєві складності для мене дуже легкі. Тому, якщо щось треба буде чи з дизайном, чи з піаром, чи ще з чимсь, то звертайтесь. Я допоможу..)

+2

11

Леся Малинівська
дякую)

0

12

Анка Княжна
нема за що..)

0

13

Ви ж не буддете сильно лаятися якщо я Зареєструйтесь, але якщо що на українському говорю не дуже добре ну і пости боюся будуть крев)) а грати хочеться))) допоможете якщо що?

0

14

Белый кролик написал(а):

Ви ж не буддете сильно лаятися якщо я Зареєструйтесь, але якщо що на українському говорю не дуже добре ну і пости боюся будуть крев)) а грати хочеться))) допоможете якщо що?

реєструйся, пиши анкету. допоможемо, чим зможемо. ^.^

0

15

Блин,наверное классная ролевая,но я по украински не понимаю....
Перекладач.
Дуже гарний форум.Но на жаль, я з Росії ...
Зараз пишу з допомогою перекладача.
Я б зареєструватися, але я російська))

0

16

Т_Т
спасибо))

0

17

Т_Т написал(а):

Блин,наверное классная ролевая,но я по украински не понимаю....

А не хочется начать изучать украинский язык? =)

0

18

Т_Т
могу предложить пользоваться переводчиком + проверкой грамотности в ворде. Украинский не такой уж и далекий от русского. Думаю если возникнут вопросы сможешь писать админам или модераторам.

0

19

Я за вами дааавноо спостерігаю х))) Дуже засмутилася, коли дізналася, що попередній проект перестав існувати, але зайшла сюди і знову радію))) Просто не могла пройти повз і не написати відгук. Ви справжні молодці! Нарешті є рола рідною мовою! Успіхів вам! х)

0

20

Гостя))
дякую)) сподіваюся, невдовзі вам набридне бути просто спостерігачем, й приєднаєтеся до нашої маленької сім'ї. х))

0

21

Гостя))
так, так, приєднуйся, ми будем дуже раді!!!

0

22

А я як сподіваюсь х))) Поки що часу небагато, але можливо колись приєднаюсь))))

0

23

Я,взагалі,прийщла сюди для реклами.,але не могла обійти стороною гостьову,бо маю стільки невиказаних думок.Це неймовірно!Я ніколи не бачила рольові,що написані українською мовою!Звичайно,були рольові,з темами для тих,хто спілкується українською,але щоб так!Я так рада що мова,не дуже популярна на форумах пробирається сюди.Ви справжні молодці,що так придумали.Я б з великим задоволенням тут зареєструвалась,та,гадаю,часу не буде(((((Але як тільки що,то чекайте ;-)

0

24

~Tsuki~
дякую) завжди приємно читати такі хороші відгуки)) сподіваюся, невдовзі зможеш до нас приєднатися)

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»


Smiles of Diesel


Вы здесь » нова історія старого міста.. » Гостьова » Відгуки та Побажання


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно