нова історія старого міста..

Объявление

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » нова історія старого міста.. » Гостьова » Питання


Питання

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

...

0

2

Де подають анкети??

0

3

Ліна

Анка Княжна написал(а):

4. У розділі "Приймальна комісія" створити нову тему зі своєю анкетою(за допомогою функції "Новая тема" у верхньому правому кутку над списком тем розділу).

0

4

Омг..
Неверное форум хороший,но я по-украински не понимаю...)))

0

5

Ого, то ви на Україну любите, все по українськи? Пости, флуд? Так?

0

6

Ніа написал(а):

Ого, то ви на Україну любите, все по українськи? Пости, флуд? Так?

ми українці) звісно ж Україну любимо.. флуд вибачаю. ^.^"

0

7

Тоді я реєструюсь, бо люблю Україну дуже сильно)

0

8

Ще хотіла спитати, можна я зареєструюсь з англійським іменем та призвищем, можу приїхати з іншої країни по обміну, добре?

0

9

Ніа написал(а):

Ще хотіла спитати, можна я зареєструюсь з англійським іменем та призвищем, можу приїхати з іншої країни по обміну, добре?

чесно кажучи, сама хотіла такий варіант запропонувати, як тільки нік побачила.. ^.^ реєструйтеся)

0

10

Добрий день! Мене дуже зацікавив ваш сайт. Тому хочу регеструватись. Розкажіть, як ви граєте? Який сенс(сюжет) гри?

0

11

***, поки що конкретного сюжету у нас не було, а просто Гейм Майстер створював для окремих персонажів різні ситуації - бійка, викрадення, втрата пам'яті, але невдовзі сюжет ми трішки переробимо і візьмемо за основу певний літературний твір. Поки що цю інформацію не розповсюджуємо, але сподіваюся, що якщо адміністрації вистачить часу та снаги, вже десь так за тиждень гра набуде нового вигляду. В будь-якому випадку я дуже надіюся на те, що гра від того не стане менш цікавою, тому прошу реєструватися й приєднуватися до гри. ^.^

0

12

Тобто гра зараз йде не по якомусь твору?

0

13

***
Поки що - ні. Але вже за тиждень, гадаю, Анка запустить в обіг трохи інший сюжет.

0

14

ахахаха..Украинский жжет..
пропирает на "ха-ха" от вашего языка..
извините за дикость

0

15

Русские соседи)
мм.. я скажу "спасибо" и "взаимно". х))

0

16

а я скажу снова по русски, так как не знаю украинского..
"обязательно бы зарегилась, но совсем не бум-бум на вашем.."

0

17

Я, увы, тоже не владею украинским языком и не буду регистрироваться, но являюсь игроком с большим стажем, с интересом просмотрел ваш форум, ибо было интересно, как игра организована и придумана у ближайших соседей. Остался безмерно доволен, впечатлен и желаю вам развития, творческих успехов и удачи.
А за человека под ником "Русские соседи" мне искренне стыдно, хоть я и понятия не имею кто это. Простите его, пожалуйста, за дикость и неумение себя вести.

0

18

Проходимец, спасибо))) всегда приятно слышать хорошие отзывы.

0

19

Дозвольте поцікавитись, чи гра ще живе, і якщо живе, то який сенс і мета, який часовий проміжок береться за основу ну і чи існуюсь якісь рамки за які не можна виходити (наприклад фентезійні моменти, часові й моральні)

0

20

Greyhate, поки що форум не активний, оскільки ми вирішили трохи поміняти концепцію і переписати сюжет. сенс та мета будуть виходити із нового сюжету. планується акцентувати увагу на подіях у навчальному закладі. буде і трохи містики, і криміналу. нічого конкретнішого сказати не можу. часовий проміжок - сучасність. щодо рамок - ельфів, вампірів, людей з надприродніми здібностями і т.п. у нашому світі нема. моральні рамки - рейтинг NC-17, але на це адміністрація може закрити очі, головне, щоб гра була цікавою.

0

21

Хех, я вчасно зайшов х))
Гаразд, сподіваюсь побачити вас активнимим, дуже хочеться пограти на рідній мові) *вніс форум в пам'ять браузера*

0

22

Bogun Greyhate

форум працює! а якщо ти приведеш своїх друзів, буде ще краще працювати.

0

23

Це колишня Маринка!

0

24

Агов)) Ви ше тут живесенькi?)) Чи э сенс вертатись до гри?

0

25

ми переїхали і зробили інший форум =)
http://lviv.rusff.me/

0

26

Есть кто?

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»


Smiles of Diesel


Вы здесь » нова історія старого міста.. » Гостьова » Питання


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно